hakkımızda

2018 yılında Ankara’da kurulan firmamız, özellikle öncü sektör olan İnşaat ve Müteahhitlik sektörlerine paydaş Makine, Mobilya, Enerji alanlarında faaliyetlerini yürüten üretici ve ticaret işletmelerinin ithalat ve ihracat faaliyetlerine ilişkin aracılık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası Ticaret bünyesinde Gıda, Kimya, İnşaat Malzemeleri, Hızlı Tüketim Malzemeleri gibi ürünlerin ithalatı ve ihracatını da gerçekleştiren firmamız yerli ve yabancı firmaların ithalat-ihracat ortağı olarak da faaliyet göstermektedir.

Uluslararası ticaret ürün tedariği, üretim, satış, pazarlama, ihracat, ithalat, rekabet, gümrük, nakliye-teslim şekilleri, ödeme şekilleri, sözleşmeler, sertifikasyon, fuar, devlet destekleri gibi uzmanlık gerektiren birçok konuyu barındırdığından, özellikle KOBİ ölçeğindeki işletmelerin bu konula finansal ve zamansal kaynak ayırması güçtür. HAZAR-TEM konusunda uzman ve sektörde tecrübeli kadrosu ile ve uzun yıllar iş birliği yaptığı lojistik ve gümrük uzmanı paydaşları ile bu konudaki birçok hizmeti de tek elden sunmaktadır.

Afrika ve BDT ülkeleri ağırlıklı olmakla çok yönlü kurumsal ve ticari ilişkilere sahip HAZAR TEM, ihracata yoğunluk vermek isteyen Türk üreticileri için dünyaya açılan kapı işlevi görmeyi kendine misyon edinmiştir.